Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat

Fiyat Aralığı

Kordon Tipi


Tissot Saat

Tissot saat modelleri

 online alışveriş sitemizde
1853 yılında kurulan firma, günümüze kadar birçok yeniliğe öncü olmuştur. 160 ülkede satışı olan İsviçre saat markası, kalıcı tasarımları ile özellikle erkek kol saatleri içerisinde vazgeçilemez bir ürün. Dünyada bilinirliği ve güvenilirliği en yüksek saat seçeneklerinden biridir. Dayanıklı olması ile ün yapmıştır.

Tissot saat fiyatları

, mükemmel kalitesine göre emsallerinden oldukça caziptir. 

İlk cep saatini üreten firma, birçok yeniliğe ilham kaynağı olmuştur. T-touch dokunmatik modellerinde, pusula-alarm-sıcaklık ölçümü-kronometre v.b. gibi özellikleri, analog görünümlü bir saate uygulayarak, saat meraklılarının oldukça ilgisini çekmeyi başarmıştır. T-classic, T-sport, T-trend, T-race ürün kategorileri, limitli özel modelleri ve bunlarda kullandığı özel kendi üretimi makineleri ile yıllarca hizmet verebilecek, sorunsuz saatler üretmeyi başarmıştır.

Seri üretim otomatik saatler için devrim sayılabilecek Powermatic 80 kalibre ile en fazla 35-40 saat olan rezerv süresini 80 saate çıkarmayı başarmıştır. Oldukça hassa çalışan bu modellerin hepsinde yansıma önleyici safir cam kullanılmıştır.

Swatch Group bünyesindeki marka, 2013 yılından beri ülkemizdeki pazarlama ve servis hizmetlerini kendisi yürütmektedir. Bu durum hizmet kalitesi ve zaman olarak büyük bir avantaj sağlamıştır. Tasarladığı modelleri uzun yıllar üretmeye devam eden firma, saatlerin yedek parçalarınıda sürekli temin edebildiği için, müşterlerine satış sonrası hiçbir mağduriyet yaşatmayan ender bir üreticidir.

Gündüz Saat Tissot saat yetkili satıcısıdır. Sayfalarımızda görününen tüm

Tissot erkek saat

ve

Tissot bayan saat

modelleri stoklarımızda mevcut olup, müşterilerimizi günlerce bekletmeden aynı gün kargoluyoruz. Satın aldığınız Tissot saat, orjinal kutusu, kullanım kitapçığı, garanti sertifikası ve adınıza düzenlenmiş faturası ile eksiksiz bir şekilde size ulaştırılmaktadır.

 


img
Yeni 16%
2.150,00 TL 1.806,00 TL
img
Yeni 16%
2.950,00 TL 2.478,00 TL
img
Yeni 16%
1.740,00 TL 1.461,60 TL