Bayan Saat Modelleri 2017

  •  20.06.2017
  •  

Birbirinden şık bayan saatleri,

Bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasındadır saatler. Günümüzde harika tasarımları, yüksek teknolojiden faydalanılarak üreten markalar, moda trendlerine uygun modelleri sunuyor. Moda markalarının saatlerin aksesuar gibi kullanılmasındaki etkileri çok büyük. İnsanlar önceden tek bir saat ile uzun yıllar ihtiyaçlarını karşılardı. Günümüzde ise bu artık ihtiyaçtan çok, tamamlayıcı bir aksesuar olarak yerini aldı. 

    

Bayanlar saat satın alırken teknik kısımlarını artık sorgulamıyorlar. Tasarım, markanın bilinirliği yani prestiji daha ön planda tutuluyor. Çünkü orjinal saat markaları nerdeyse sorunsuz ve yüksek kaliteli. Bu yüzden teknik özelliklerini çok incelemekte gerekmiyor.

Yinede gerçek saat markası olan Tissot, Seiko, Swatch gibi üretici firmalar ile moda markası olmasına rağmen İsviçre üretimi olan Gc, Burberry, Wainer, Calvin Klein gibi markaları ayrı tutmak gerekiyor. Guess, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Lacoste ve Esprit gibi markalar bayanlar arasında oldukça popüler.

        

Artık çok çeşitli renkler ve materyaller kullanılan modeller, gardırobunzdaki kıyafetler için tamamlayıcı bir aksesuar olarak yerini almaya başladı.Hasır örgü bilezik modelleri sıkı sık karşımıza çıkmaya başladı. Birçok modelde, çerçevede, kordonda veya kadran içerisinde, kristal taşlarla süsleniyor. Kauçuk kayışlı spor modeller ise oldukça kullanışlı. Deri kayışlara göre daha uzun ömürlü oluyorlar, özellikle lacivert rengi tasarımlarda sıkça karşımıza çıkyor.