Flik Flak Çocuk Saatleri..

  •  20.06.2017
  •  

Flik flak hakkında. 

1987 yılından beri İsviçre de çocuklar için üretilen bir saat markasıdır. Swatch group ürün gamı içerisinde bulunuyor. Pisikologlar ve pedagoglar tarafından, çoçukların saatleri en iyi şekilde okuyup öğrenebileceği şekilde tasarlanıyor.

İki kardeş Flik ve Flak konsepti üzeriine tasarlanmış ürünlerdir. Mavi yelkovan olan ağabey Flik, saatte tam tur dönerek koşar. Bu dakikayı temsil eder. Kırmızı elbiseli Flak ise aynı zaman içerisinde bir kırmızı rakamdan diğerine geçerek saati gösterir. 

Saatler İsviçre de üretilmektedir. Yüksek kaliteli bu ürünler, dayanıklı kasası, camı ve ayarlanabilir kordonları ile sorunsuzca çocukların günlük hareketli aktivitelerine eşlik edebilirler. Tüm modeller 3 bar su geçirmezlik özelliğine sahip. Tekstil kayışlı olan saatler, düğümlenmiş bir çorap v.b içerisine konarak, 40 derecede çamaşır makinesinde dahi yıkayabilirsiniz.

3 yaş üzeri, 5 yaş üzeri ve 7 yaşa üzerine hitap eden kategorilerde modelleri bulunuyor. Çocuklara saat öğrenmeyi ve kullanmayı eğlenceli bir şekilde sağlıyor. 

Flik Flak saat fiyatları ve modellerini sayfalarımızdan inceleyip satın alabilirsiniz.

Flik Flak çocuk saat modellerine buradan ulaşabilirsiniz.