2017 Lorus Saat Modelleri

  •  20.06.2017
  •  

Lorus, Seiko ve Pulsar saatlerininde üreticisi olan, Seiko Watch corporation tarafından üretiliyor. Oldukça geniş model koleksiyonuna sahip marka, emsal fiyatlardaki ürünler göre oldukça kaliteli, sağlam ve modaya uygun modeller üretiyor. 1982 yılında avrupa pazarına açılan marka, ülkemizdede Aydın Saat tarafından pazarlama ve servis ağı başarı ile yürütülmektedir.

   

Lorus erkek saat modellerinde, dijital/analog makine, ekran aydınlatma, alarm ve kronometre özellikleri var. Tasarımlarında ağırlıkta silikon kayışlı modelleri bulunuyor. Çok ilgi çektikleri tartışılmaz. Bezelde yazılı dakikaları gösteren rakamlar, spor görünümüne oldukça katkıda bulunuyor. 4 buton ve ayar kolu ile tüm fonksiyonlar kullanılabiliyor.

      

Hem klasik, hemde spor kullanabileceğiniz, modern görünümlü, yine kronometresi olan daha sade modelleri, her zaman rahat kullanabilirsiniz. Deri veya metal seçeneklerle sunuluyor. Rose gold, parlak ve mat çelik kasa seçenekleri ile mutlaka kendinize uygun bir modeli bulacaksınız. 

        

Lorus bayan saat modellerinde çok şık birbirinden ilgi çekici modelleri var. Gardırobunuzu tamamlayacak mükemmel aksesuarlar. Hemde zamanı gösteryor. Seçenek ise oldukça fazla. Hasır kayışlı modeller ise tekrar güncel oldu. Modern görünümlü deri kayışlı, minimalist geniş kasalı saatler, koleksiyonda daha çok görünmeye başladı. Metal kordonlu modeller, altın rengi veya rose gold renklerle birleştirilmiş. Kadranda veya bezelde taşlarla süslenmiş, dikkat çeken abiye modellerde hemen farkediliyor.

        

Lorus chronograph 100m,

Genellikle spor tasarımları bulunuyor. Hassas kronometreleri mevcut. Birçok modelin bezeli üzerine takometre cetveli yazılmış. Eğer hafif olsun, kolumda ağırlık taşımak istemiyorum diyorsanız, kauçuk kayışlı modeller tam size göre. Son modellerde lacivert-kırmızı v.b renkli seçenekleri şıkça görülmeye başladı. Oldukçada talep gören modeller, kolunuzda çok dikkat çekecektir. Tabiki deri ve kumaş seçenekleride mevcut. Çelik kordonlular ise butonlu klipsli, cildinize kesinlikle rahatsızlık vermeyecek, kaliteli işcilikleri ile uzun zamanlar sorunsuz kullanabileceğiniz yapıya sahip. Eskiden metal kordonlarda yaşanan, gömlek kazak kollarını aşındırma gibi sorunlar, artık kesinlikle olmuyor. Lorus saat kordonları, sağlam yapısını ve saate verdiği gösterişli tasarımı, kolunuza takınca hemen hissediyorsunuz. 

Lorus saat fiyatları,

Saati kolunuza takıp incelediğiniz zaman gerçekten fiyatına şaşırıyorsunuz. Oldukça rekabetçi fiyatlarla satılan ürünler, vade farksız taksit seçenekleri, kapıda ödeme imkanı ile satın alabiliyorsunuz.

Lorus saat yorumlar, Lorus saat nasıl, gibi soruları artık düşünmenize gerek yok. Sizi fazlasiyle memnun edecek, paranızın karşılığını kesinikle alacağınız bir marka.