Swatch Skin Yeni Koleksiyonu

  •  20.06.2017
  •  

Swatch skin yeni jenerasyon serisi online alışveriş sitemizde. 5,4 ve 5,7 mm lik çok ince yapısı ile kolunuzda saat olduğunu unutacaksınız. Her zamanki gibi İsviçre kalitesi ile muhteşem bir koleksiyon. Markanın tüm ürünlerinde olduğu gibi alerji yapmayan yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş. Suya dayanıklı ve camları tüm ürünlerinde olduğu gibi çizilince kolayca temizleniyor.

    

Swatch skin erkek seçenekleride koleksiyonda bulunuyor. 40 mm kasa genişliği ideal bir ölçü. Bileğinizde sizi hiç rahatsız etmeden kullanabileneciğiniz mükemmel bir tasarım. 30 metre su geçirmezlik özelliği sayesinde, günlük aktivitelerde, spor yaparken, denizde, havuzda rahahtlıkla kullanabilirsiniz. Kadranlar net okunabilir şekilde tasarlanmış. İnce yapısı gereği takvim mekanizması bulunmuyor. Silikon kayışları yumuşak olduğu için oldukça kullanışlı ve kolay leke tutmuyor.

        

Swatch skin bayan saatleri, metal kordonlu olanları, hasır örgü, milano parlak çelik ve siyah iyon PVD alternatifleri var. Bu modelleri kullanmaya başlarsanız, bundan sonra başka bir modeli tercih etmeniz gerçekten çok zor. İnannılmaz rahat kullanımları ile fark yaratıyor. Kesinlikle alerji yapmayan malzemeleri son derece kaliteli. İncecik silikon ve deri seçenekleri ise kesinlikle gözardı edemeyiz. Çok fazla renk alternatifleri ile kıyafetinizi tamalayabileceğiniz bir şeçenek bulma şansınız kesin. Bu modelleri adeta kola yapışan yapısı ile rakipsiz.

        

Swatch skin fiyatları sitemizde inceleyip satın alabilirsiniz >