Seçili Filtreler: Dijital  

1.560,00 TL 1.248,00 TL (%20)
1.370,00 TL 1.096,00 TL (%20)
1.120,00 TL 896,00 TL (%20)
1.370,00 TL 1.096,00 TL (%20)
1.120,00 TL 896,00 TL (%20)
1.370,00 TL 1.096,00 TL (%20)
1.570,00 TL 1.256,00 TL (%20)
1.370,00 TL 1.096,00 TL (%20)

Diesel Saat
 

Diesel Saat

Diesel saatleri dünyaca bilinen tasarımlara sahip olmanın ayrıcalığı ile sunuluyor. 1978 yılında kurulan Diesel markası sadece saat değil, farklı ürün gamı ile piyasaya çıkmıştır. Bugün hala ilk kurucusu tarafından yönetilen markanın saatleri dünyanın her yerinde ön plana çıkmayı başarmış ve kalitesini ispatlamıştır. Özellikle saat tutkunlarının ilk tercih ettiği markalardan biri olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Diesel saat denilince aklınıza sadece spor modeller gelebilir. Nitekim markanın sunduğu kadın ve erkek kol saati modellerinin tümü farklı tarzlara hitap eden tasarımların yanı sıra klasik ve spor olarak sunuluyor. En şık tasarımları satın alarak siz de tarzınızı yansıtabilir ve göz alıcı bir kombin ile tüm gününüzü güzel hale getirebilirsiniz. Hediye olarak ya da kendiniz için satın alacağınız her saatin son derece dayanıklı ve kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz. Gündüz saat güvencesi ile sunulan markaya ait tüm saat modelleri için özellik ve tasarım incelemesini kategoriden yapmanız mümkündür.

Diesel Saat Özellikleri ve Modelleri

Diesel saat modelleri hem kadın hem de erkekler için özel tasarımlar ile sunuluyor. Farklı tarzlara hitap eden iddialı tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Kadın kol saat modellerinin tümü farklı tasarım e özellikler barındırıyor. Tarih ve kronometre özelliği taşıyan modeller aynı zamanda klasik veya spor şıklığı da temsil eden tasarımlara sahip olarak sunuluyor. Sade veya gösterişli farklı kordon ce cam türleri arasından size hitap edeni tercih ederek uzun soluklu kullanabilirsiniz. Yine erkek saat modellerinde de klasik ve spor çizgiler bir arada taşıyan modelleri bulmanız mümkündür. Deri veya metal görünümlü kordonların yanı sıra, cam ölçüleri ve cam içinde yer alan çizgilerin esintisi ile tarzınıza yakışan modeli bulmanız mümkündür. Fark yaratmak isteyenler için sıra dışı tasarımlar da sunuluyor. Saat tercihinizi yaparken sadece zamanı yanınızda taşımayı değil aynı zamanda tarzınızı yansıtmayı de hedefliyorsanız diesel saat modelleri tam da size göre olacaktır. Çünkü diğer markalardan farklı olarak, küçük değişik tasarımlar ile öze hitap eden saat modelleri sunuluyor. Tüm saatleri incelemek için Gündüz Saat kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Diesel Saat Fiyatları

Diesel saatlerinin fiyat aralıkları da değişkenlik gösteriyor. Orijinal ve sevilen bir markanın ürettiği saatler son derece uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır. Tüm bu özellikleri bir arada sunan kadın ve erkek kol saat modelleri için de fiyatlar farklılık gösteriyor. Tarzınıza hitap eden ve göz alan saat modellerini seçerken bütçenizi aşmamak için, kategoride fiyat filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece aradığınız fiyat aralığında sunulan saatler arasından tercih yapabilirsiniz. Alacağınız saati seçtikten sonra Gündüz Saat güvencesi ile rahat ve hızlı bir sipariş oluşturma sürecini tamamlamanız mümkündür. En güzel tasarım saatleri satın almak için siz de geç kalmayın!