Swiss Military By Chrono Saat

Swiss Military by chrono Saat
 

SWISS MILITARY By Chrono Hakkında

Tüm dünya’da Chrono AG tarafından üretilen SWISS MILITARY saatler, olağanüstü tasarımları ve kaliteleriyle tanınmaktadır. Sportif görünüm ve maceracı ruhun saatleri, aktif bir yaşam tarzına öncülük edenlere özel olarak tasarlanmıştır. SWISS MILITARY By Chrono saatleri, İsviçre hassasiyeti ve kalite değerleriyle, %100 İsviçre'de üretilmektedir.

Chrono AG markasını Dünya’ya sunmak için çalıştı ve bugün ünlü Swiss Made standartlarıyla üretilerek 40'dan fazla ülkede yer bulmaktadır. Chrono tarafından üretilen SWISS MILITARY, İsviçre Konfederasyonu’nun desteği ile insanlara bu markanın güvenilirliği, detaylılığı, kalitesi ve yeniliğini sunmaktadır.

İlk dizayndan, son ürüne kadar bütün üretim süreci Solothurn’da ki merkez tarafından üretilir ve kontrol edilir. Bütün saatler kaliteli işçiliği ile bilinen Swiss Made’in kurallarına göre yapılır. Chrono tarafından üretilen her SWISS MILITARY saatleri ünlü İsviçre üreticileri tarafından donatılmıştır. Aynı zamanda saat yapımında bulunun bütün personeller kendi dallarında profesyonel olarak eğitim almışlardır. Bu sayede Swiss Made kalitesini müşterilerimize sunuyoruz.