Casio Saat Seçenekleri

  •  18.10.2018
  •  Gündüz Saat

Casio saat seçenekleri

En geniş model koleksiyonu bu markada. Her kategoriye ve bütçeye uyan model seçenekleri mevcut olan ve sürekli yenilenen Casio, ülkemizdede inanılmaz talep görüyor. Akıllara kazınmış dijital saatlerini hepimiz hatırlıyoruz. Hesap makineli, telefon hazıfalı, uzaktan kumanda özelliği bulunan ve tansiyon ölçen modelleri örnek gösterebiliriz. Klasik serisinde ise bayan ve erkeklere hitap eden takvim özelliği bulunan net saatler mevcut. Yüksek üretim adetleri fiyat/kalite oranında markayı rakipsiz kılıyor.

Casio edifice serisi ise daha üst segment ürünleri bulunuyor. Spor görünümlü çelik modelleri ağırlıkta bulunan tasarımlar, yüksek kaliteli ve detaylı işçiği ile farkını hissettiriyor. Serinin birçok modelinde kronometre özelliği mevcut. Su geçirmezlik özelliği sayesinde her koşulda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Deri kayış, silikon ve paslanmaz çelik kordon modelleri mevcut.

Kendi kategorisinde sağlamlık standartlarını belirleyen G-Shock serisi darbelere dayanıklı yapısı ve 200m su geçirmezlik özelliği ve oldukça spor görünümü ile dikkatleri kolunuza çekiyor. Bu seridede alarm, kronometre, geri sayım, ışık v.b. özellikleri standart olarak barındırıyor.

Son zamanlarda trend olan retro serisi dijital saatleri, özellikle bayanların kollarında sıkça görmeye başladık. 20-25 öncesi popüler olan bu ürünler, adeta yeniden canlandı ve yüksek satış adetlerine ulaştı.

Her sektörde güncel olmuş ürünler ve tüketiciler tarafından kabul görmüş markaların taklit edilmesi oldukça çoğaldı. Saatlerde bundan fazlasıyla nasibini alıyor. Özellikle Casio saat yüksek satış adetlerinden dolayı bu işleri yapanların iştahını kabartıyor. İnternet ortamında bu ürünleri örjinalmiş gibi satmak daha kolay. Bu sebebten dolayı resmi distrübitörün onayladığı, yetkili bayi firmaları tercih etmeliyiz. Hem aldanmamak, hemde satış sonrası yaşanabilecek teknik sorunları kolay çözümlemek adına seçimi dikkatli yapmalıyız. Bazen küçük fiyat farkları yüzünden tercih edilen, sonrasında yaşattığı stres yüzünden bize çok daha pahalıya mal olabilir. Ersa saat, Casio Türkiye resmi distrübitörüdür. Gündüz saat Casio yetkili bayisidir. En uygun fiyatlardan güvenilir olarak satın alabilirsiniz. Mağaza deposunda hazır bulunan ürünleri, müşterilerini bekletmeden aynı gün kargoluyorlar.