HAKKIMIZDA

Gündüz Saat Hakkında

1960 Yılında kurulan firmamız GÜNDÜZ SAAT ve SWATCH STORE olarak dünyaca ünlü birçok saat markasının satışını gerçekleştirmekteyiz.

60 yıldır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, teknoloji ve yenilikleri takip ederek hizmet vermeyi ilke edindik. Misafirlerimizin beğenerek ve güvenerek ürünü seçebileceği, kendini rahat hissedeceği nezih bir ortam yaratmaya özen gösterdik. Aynı anlayışla internet mağazamızda satışlarımızı sürdürüyoruz. Amacımız sadece satmak değil, servis ve yedek parçasını bulabileceğiniz orjinal ürünlere yönlendirmektir.

Online mağazamızda stoğumuzdaki ürünler satılmaktadır ve kesinlikle olmayan ürünler satılmaz ve stokta yoktur uyarısı çıkar. Tüm ürünler, orjinal kutusu, adınıza düzenlenmiş faturası ve garanti belgesi ile kargo ücreti alınmadan, hızlı bir şekilde ulaştırılır. Satın alma aşamasından, teslimata kadar olan süreci mail ve mesaj ile bilgilendiren bir altyapıya sahibiz. En yüksek güvenlik sistemi olan 3D kart ödeme sistemi ile vade farksız 5 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Havale veya dilerseniz ürün size ulaştıktan sonra kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.