DEGİSİM & İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma ve Türkiye resmi distrübitörü güvencesindedir.Her markanın yetkili servisi tarafından teknik servis hizmeti verilmektedir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak teslim almayınız. Teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, deforme olması ya da orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
İADE KOŞULLARI
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde size gönderildiği şekilde geri gönderebilirsiniz. Kullanılma veya herhangi bir tahribat görüldüğü takdirde talebiniz kabul edilmez. Orjinal kutusu, garanti sertifikası ve faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Hatalı çıkması halinde ise teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya telefon ile (0362 2334147 dahili:3) bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürünü yenisi ile değiştirilecektir. Diğer durumlarda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.
DEĞİŞİM KOŞULLARI
Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden, bozmadan,kullanmadan, size teslim edildiği şekli ile teslimat süresinden 14 gün içerisinde farklı bir modelle ile değişebilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Diğer durumlarda kargo ücreti alıcıya aittir.