DEGİSİM & İADE KOŞULLARI

DEĞİŞİM KOŞULLARI
Almış olduğunuz ürünü teslimat süresinden 30 gün içerisinde farklı bir modelle ile değişebilirsiniz. Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin değişimi kesinlikle yapılamamaktadır. 
İADE KOŞULLARI
Satın alma tarihinden itibaren yasal süreç olan 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamamaktadır.  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.
GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler Gündüz Saat ve markanın Türkiye resmi distrübitörünün güvencesindedir. Her markanın yetkili servisi tarafından teknik servis hizmeti verilmektedir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak teslim almayınız. Teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, deforme olması ya da orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.