Daniel Klein Saatler Dayanıklı ve Güvenilir mi?

  •  18.03.2018
  •  Gündüz Saat

Daniel Klein saatler dayanıklı ve güvenilirmi? Saat piyasasını kasıp kavuran bu markaya ödediğimiz bedelin karşılığını alabilirmiyiz?

Daniel Klein saatlerinin başarısı yeterli seviyedeki kalitesini uygun fiyatlarla sunmasından ve tasarımlarında günceli takip etmesinden kaynaklanıyor. Günümüzde tüm satın aldığımız ürünleri, özellikle aksesuar ve kıyafet konusunda daha çok olmak kaydiyle, kısa süreli düşünür olduk. Çünkü sürekli gelişen tasarımlar, değişen moda ve her ürüne kolay ulaşım, satın aldığımız bir üründe eskiye göre çok daha kısa sürede sıkılmamıza yol açıyor. Çok yüksek bedeller ödeyip bir süre kullanıp kenara koymaktansa, uygun fiyata daha fazla saat alırım düşüncesi olanların sayısı artmaya başladı. 

Peki Daniel Klein saatten memnun kalırmıyım, ayarı düzgün gidermi, su alırmı gibi sorular aklınızda ise hemen cevaplayalım.

Kullanılan makineler quartz olduğu için, tüm pilli saatlerde olduğu gibi ayarı son derece hassas. Su konusunda modele göre değişmekle beraber günlük kullanım şartlarında su geçirmezlik özelliği var. Kapaklarında ve ayar kolları contalı yapılmış. Kullanılan malzemelerde kolumuza herhangi bir rahatsızlık vermeyecek şekilde ve hasas bir işçilikle üretilmiş. Kısacası teknolojinin gelişiminden bu markada nasibini almış. İthalatçı firmada ürünlerine güvendiği için 2 yıl garantili olarak satışa sunuyor. 

Gündüz Saat 2018 yılı itibariyle Daniel Klein markasını ürün portföyüne dahil etti. Artık çok hızlı ve güvenli bir şekilde markanın ürünlerini satın alabilirsiniz. Saatlerin resimleride oldukça detaylı bir şekilde sunulduğu için her ayrıntısını iceleyebilirsiniz. Detay sayfalarındada modellerin ayrıntılı özellikleri mevcut. Saatler orjinal kutusu ve poşeti ile birlikte gönderiliyor. Eğer hediye alıyorsanız sipariş verirken not kısmına yazmayı unutmayın..