Kapat !

I Love My Swatch

  •  05.12.2017
  •  
Gündüz Saat 1960 yılından bu yana, dünyaca ünlü saat markaları ve modelleri ile hizmet veriyor. Gündüz Saat, Swatch marka ürünler ile Türkiye'nin güvenini kazanan firma, 57 yıldır müşteri memnuniyetini ve mesleki kalitesini sunuyor.
 
Saatin özel bir zevk olduğunu bilerek, en nitelikli ve özel üretim saat modellerini, Dünya'nın en popüler markalarını ve müşterilerin beğenerek aradığı modelleri sunuyor. Online satış mağazası ile stoğunda olan ürünlerin tamamını sergiliyor. Firma şirket politikası nedeniyle, elinde bulunmayan hiçbir ürünün reklamını yapmıyor. Hızlı teslimat ve garantili satış için, deposunda ve stoklarında bulunan saat markaları ile hizmet sunuyor.
 
Üstelik kargo ücreti almadan ve resmi fatura ile resmi garanti belgesi dahilinde, satış hizmetlerini gerçekleştiriyor. Gündüz Saat müşterilerine sunduğu güven ile 3D kart ödeme sistemi kullanıyor. Yani online satış mağazası üzerinden yapılan tüm alışverişler, güvenlik yazılımları ile koruma altına alınıyor. Gündüz Saat, storlardan veya online mağazadan yapılan tüm alışverişlerde vade farkı koymadan 12 taksitle ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca Banka havalesi veya kapıda ödeme seçenekleriyle konfor sunuyor. Kapıda ödeme sisteminde hem nakit hem kredi kartı ile ödeme olanağı sunuluyor.
 
Gündüz Saat kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, sadece satış sırasında değil satış sonrasında da müşterilerin ihtiyacını karşılamak üzere, servis ve yedek parça servisi ile hizmet sunuyor. Satışını gerçekleştirdiği tüm saat ve saat ürünlerinin yedek parça garantisi ve servis garantisi bulunmaktadır.
 

Gündüz Saat Markaları 

 
Başta Swacth olmak üzere Tissot, Seiko, Casio, Lorus, Fosil, Guess, Spirit gibi Dünya markalarının en güzel modellerini sunan Gündüz Saat, Swatch kadın saatleri, erkek saatleri ve çocuk saatleri ile fark yaratıyor. Online mağaza kataloğunda; kadın- erkek- çocuk- indirimdekiler olarak satışı sağlanan tüm markalar sunuluyor. Ayrıca indirim kategorisinde, ünlü saat markaları %77'ye varan indirimle satılıyor. Sadece sezon sonu değil, sezon saatlerinde de indirim fırsatı sunan Gündüz Saat 50 TL ile 5000 TL fiyat aralığı ile arama yapabileceğiniz seçenekleri sunuyor.
 
Kadın saatleri kategorisinde: Adidas, Belmont, Burberry, Calvin Klein, Cerruti, Casio, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Fosil, Greenwich, Lacoste, Nacar, Pulsar, Tommy Hilfiger, Versace, Michael Kors, Momentus, Quantum ve Slazenger gibi Dünya markalarının en yeni modellerini, popüler renk seçenekleriyle sunuyor.
 
Çocuk kategorisinde: Flik Flak, Lorus ve Slazenger marka çocuk saatleri sunuluyor.
 
Erkek kategorisinde ise; Momentus, Nacar, Quantum, Seiko, Swatch erkek saatleri, Versace, Tissot, Adidas, Emporio Armani gibi markalar bulunuyor. Online mağaza sistemi üzerinden tüm modelleri görebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilir, saat aksesuarları ve sürpriz hediye fırsatlarıyla alışveriş tamamlayabilirsiniz.