Swatch Saatleri ve Tarihi

  •  14.01.2018
  •  Gündüz Saat

SWATCH SAATLERİ VE TARİHİ

İsviçre de kurulan ve İsviçre’yi kriz anında kurtaran Lübnan kökenli bir İsveç olan Nicolas HAYEK Swatch saatlerinin kurucusudur. Swatch kurulduğu ilk günden itibaren bir numaralı saat markası olma konusunda istikrarını günümüze kadar korumuştur ve sürekli güncel kalmayı başarmıştır.

Swatch kuruluşundan itibaren; saat konusunda ilerleme göstermiştir. Saat endüstrisinde yıllarca fayda gösteren firma olarak ilgili alanlarda faaliyet göstermeye devam etmiştir. Saat denilince akla ilk gelen Swatch hala gözde markalar arasında yerini almayı sürdürmektedir. Son yıllarda takı ve gözlük sektörünede çarpıcı ürünler çıkararak giriş yaptı.

Her Tarza Uygun Swatch!

Dış görünüş her kişi için farlılık göstermektedir. Her tarz kişiliği ve düşünceleri yansıtır. Saatlerde tarzı tamamlayan unsurlardan biridir. Tamamlayıcı bir saat şıklığınızı ön plana ve stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Bu yüzden seçeceğiniz saat giyim tarzınıza da uyumlu olmalıdır. İşte tam da bu zamanda Swatch yardımınıza yetişmektedir.

İster klasik modeller ile ister spor tarzınıza uygun saat modelleri ile her yaşa ve tarza uyum sağlaması ile tercih edilenler arasında Swatch bulunmaktadır. Klasik modelleri ile şıklığınızı tamamlar. Spor yaparken veya kayak yaparken de süreölçer özellikleri ile kolaylık sağlamaktadır. Snowboard Dünya Kupası yarışmalarında ise kronometre çeşitleri ile kendisini hala bir numarada olduğunu kanıtlamış oldu.

Saat sektörünün öncüsü olmak ve saat denildiği zaman akla gelen ilk isim olmak elbette ki kolay olmamıştır. Her şekilde kendini yenilemeyi ve modaya uyum içinde yıllarca gitmek çaba ve çok çalışma gerektirmektedir. Swatch öncü markalardan olmasını da buna borçludur. Kurulduğu andan itibaren ki kriz anında doğduğu yazımızın başında söylemiştik, istikrarlı çalışması ile ve uzak doğu saat endüstri dünyasını sarsarak giriş yapmıştır.

Tasarım konusunda harikalar yaratan Swatch; çeşitli tasarımları ile hem zarif ayrıca şık olmayı hedeflemektedir. Sportif modelleri ile de göze hitap eden saatleri ile ressamlar ile de çalışmalarını sürdürmektedirler.

Rengârenk Swatch

Deli dolu ve rengârenk bir ruh hali içerisindeyseniz bugün ya da kişilik olarak renkler sizi yansıtıyor ise; renkli modelleri ile Swatch size muazzam renk kataloğu sunmaktadır. Size saat denilince gökkuşağı geliyorsa aklınıza doğru adresiniz Swatch!