Kapat !

Tissot T-Wave Bayan Kol Saatleri

  •  02.11.2018
  •  Gündüz Saat

Tissot T-Wave Bayan Kol Saat Modelleri. Baştan çıkarıcı zerafet, mükemmel işçilik kalitesi.

İpek bir kurdelenin rüzgarda savruluşundaki zarifliği ve hafifliği, Tissot'un T-Wave tasarımının ilham kaynağı oldu...

Tissot T-Wave , her fırsatta takılabilen, günlük kıyafetlere sofistike bir dokunuş katacak veya kokteyl kıyafetinizi tamamlayacak mücevher parçası değerinde bir tasarım. Kasanın tüm kıvrımları, ipek kurdelenin rüzgardaki akışkan hareketinin oluşturduğu, uyum içindeki çizgileri takip ediyor. Sade kadranında minimal yaprakları andıran akrep ve yelkovanı dikkat çekerken, saat 12 hizasında siyah veya beyaz sedeften gözyaşı damlası gibi zarif bir ayrıntıya sahip.

    

Tissot T-Wave koleksiyonu farklı tasarım seçenekleri sunuyor. İsterseniz saten veya yıldıztaşı efektli sade kadranı tercih ederken, dileyenler daha çarpıcı ve şık kurdele dokunuşlarının yer aldığı, parlak saten yansımalı sedef veya saten bir yüze sahip tasarımı seçebiliyor. Daha büyüleyici bir görünüm isteyenler, en üst kalite  Wesselton pırlantaları ile bezenmiş olan modeli tercih edebiliyor.

Gündüz Saat Tissot saat yetkili satıcısıdır. Seçilmiş en yeni ve tercih edilen modelleri sürekli stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz.