Casio
Türkiye Yetkili Satıcısı

Casio Ecb-800d-1adr AKILLI TELEFON BAĞLANTISI


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
Destek > 9:30'dan 18:00'e

Gündüz Saat Casio saatleri yetkili satıcısıdır. Tüm Casio saat modelleri 2 yıl garantilidir. Ersa Saat resmi distrübitör garanti belgesi, faturası, Casio markasının orjinal kutusu ve tüm evrakları ile birlikte eksiksiz kargoya verilir.
Whatsapp Destek

0532 792 60 26
Haftaiçi 09:30-18:00 arası

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar verilen
siparişler Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Resmi Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

EDIFICE metal kronograf modellerinin ECB-800 Serisine en son eklenen ve akıllı telefonunuzu bağlamanızı sağlayan gelişmiş özellik ve fonksiyonlar içeren modellerle tanışın. Bu yeni modeller, gerçek kronograf özellikleri sunar ve profesyonel bir otomobil yarışı ekibinden alınan geribildirimler temel alınarak geliştirilmiştir. Bu modellerde, doğru saat işlemleri ve kullanım kolaylığı sağlayan Telefon Bağlantısı özelliğinin yanı sıra gelişmiş kronometre işlevleri de bulunur.
1/1000 saniye kronometre 200 etap süresi kaydı için bellek içerir. Büyük tam noktalı LCD kullanılarak her etabın gerçek değeri ve ayrıca birden çok etabın grafik sunumu görüntülenebilir. Hedef süre göstergesi, etap süresi ve EDIFICE Connected telefon uygulamasıyla ayarlanmış hedef süre arasındaki göreceli farkı göstererek anında sezgisel geribildirim sağlar. Hedef süre öncesinde 30 saniye geri sayım özelliği sayesinde yarış sırasında takip ettiğiniz bir aracın ne zaman geçeceğini öğrenebilirsiniz. Bu işlev, yarış mühendislerinin pit panosunu ne zaman göstermesi gerektiğini belirlemek için bu bilgiye ihtiyaç duyan profesyonel yarış takımı üyeleri tarafından talep edilmiştir. Etap süresi ölçümü ayrıca ortalama hızların hesaplanmasına da imkan tanır.
Bu saatlerde ayrıca yüksek parlaklığa sahip LED aydınlatmanın kullanıldığı Süper Işık özelliği de bulunur. Hem analog kadran hem de dijital ekranda LED aydınlatma bulunur. Gelişmiş özellikler ve işlevlerden oluşan bu etkileyici koleksiyon, yüksek verimlilikte enerji üretimi için saat kollarının gölgesini en aza indiren CASIO orijinal gölge dağıtıcı güneş paneline sahip bir solar güç sistemi ile çalışır. Böylece düzenli pil değişimine gerek olmadan kesintisiz ve güvenilir çalışma sağlanır.
Hassas Zaman Sistemi, zaman ayarlarının doğru olmasını sağlamak için hassas saat bilgilerini almak üzere akıllı telefon üzerinden günde dört kez otomatik olarak internete bağlanır. Yaz saati ayarları da otomatik olarak güncellenir. Akıllı telefonda çalışan EDIFICE Connected telefon uygulaması, Dünya Saati Ayarları'nı yapılandırmak için kullanılan karmaşık saat düğmesi işlemlerini ortadan kaldırır ve seçebileceğiniz şehir sayısını 300'e çıkarır.
Tüm bunlar ve daha fazlası, EDIFICE'i modern motor sporlarının 1/1000 saniye dünyasında lider kalmaya devam etmesini sağlar.

  • 1/1000 Saniye Kronometre ve Tam Noktalı STN Ekran
  • Gölge Dağıtıcı Güneş Paneli
  • Hedef Süre Göstergesi
  • Süper Işık
  • Hız Göstergesi

Çok Satanlar