Türkiye Yetkili Satıcısı

Casio Gbd-h1000-1dr Gshock Erkek Kol Saati

Dijital  Ekran Tipi / Güneş Enerjili  Mekanizma / 20 ATM  Su Geçirmez
8.990,00 TL Taksit Seçenekleri
8.990,00 TL
Gündüz Saat Casio saatleri yetkili satıcısıdır. Ersa Saat resmi distrübitör garanti belgesi ( 2 yıl ), faturası, orijinal kutusu ve tüm evrakları ile birlikte gönderilir.

Gerçek Stok

Teşhir olmayan
Ürünler!

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar
Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

G-SHOCK G-SQUAD GBD-H1000-1DR Kol Saati Özellikleri

Casio GBD-H1000-1DR kol saati, G-SHOCK'un G-SQUAD spor serisinin en havalı üyelerinden. Spor faaliyetlerinde sizi destekleyen özelliklerle donatılan saat, bluetoouth özelliği sayesinde akıllı telefonunuzun GPS’i ile eş zamanlı çalışır. Spor antrenmanları sırasında ihtiyaç duyacağınız kalp atış hızı ölçümü, yön, mesafe, rakım, sıcaklık gibi tüm değerleri dijital ekrana yansıtarak hem gelişiminizi izlemenizi hem de tüm aktivitenizin kaydını tutmanızı sağlar.

Toplamda beş ayrı sensör ile gerçekleşen bu veri izleme aksiyonu sayesinde başka bir yardımcı ekipmana gerek duymaksızın kendinize spor aktiviteleriyle ilgili bir veri tabanı oluşturabilirsiniz. Kardiyopulmoner kapasitenizin maksimum değerini ifade eden VO2 verilerinizi de bu sayede kontrol edebilirsiniz.

Beden sağlığınızı daha profesyonel yönetmek isterseniz, saatinizin verilerini dünyaca ünlü spor bilimleri şirketi FIRSTBEAT’in kitaplığındaki verilerle karşılaştırabilirsiniz. Böylece daha kesin doğruluğa sahip, yüksek antrenman seviyelerini kendinize model olarak alabilirsiniz. Tüm bu fonksiyonları yürütürken ihtiyaç duyduğu enerjiyi de hem gün ışığından hem de USB şarj ile sağlayabiliyor. Dayanıklı gövde silikon malzemeden üretiliyor. Modelin arka kapak şekli, spor aktiviteleri esnasında elin arka yüzeye olan temasını azaltacak şekilde tasarlanıyor. Yumuşak üretan kordon sayesinde bileğe çok iyi oturan saat, ergonomik tasarımıyla da neredeyse kendini unutturuyor.

Darbeye dayanıklı sağlam yapısı, kırmızı silikon kordonu, mineral camı ve 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliğiyle sunulan model, lacivert rengin şıklığı ile tamamlanıyor. Güçlü LED ışıklar sayesinde kadranı her türlü hava ve ışık koşulunda okuyabilirsiniz. Kablosuz bağlantı ve GPS sinyali alma, antrenman işlevi, bilekten kalp hızı ölçümü dahil spor için gerekli birçok ölçüm özelliği ile tam bir Casio spor saatine sahip olabilirsiniz.