Türkiye Yetkili Satıcısı

Casio Profesyonel G-Shock GPR-B1000-1BDR


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
Destek > 9:30'dan 18:00'e

Gündüz Saat Casio saatleri yetkili satıcısıdır. Tüm Casio saat modelleri 2 yıl garantilidir. Ersa Saat resmi distrübitör garanti belgesi, faturası, Casio markasının orjinal kutusu ve tüm evrakları ile birlikte eksiksiz kargoya verilir.
Whatsapp Destek

0532 792 60 26
Haftaiçi 09:30-18:00 arası

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar verilen
siparişler Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Resmi Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

RANGEMAN

Zorlu Koşullara Dayanıklılık

Darbeye Dayanıklılık, Çamur ve Kire Dayanıklılık, Güneş Enerjisiyle Çalışan GPS Navigasyon


Zorlu doğa şartlarına göğüs geren erkekler için tasarlanıp özel olarak geliştirilen G-SHOCKMaster of G Serisi, karada karşılaşılan sert çevre koşullarında üstün performans sergileyen yeni Üç Sensörlü RANGEMAN modelini sunar.
Darbeye, toza, çamura ve düşük sıcaklıklara dayanıklılık ile su geçirmezlik özelliklerine sahip güçlü gövde, ilk G-SHOCK modelini GPS Navigasyon özelliğiyle buluşturan işlevlere sahiptir. 
GPS ve dijital pusula tüm seyahatlerinizde yolunuza kılavuzluk ederken saat, rotanızı hesaplayarak ve varış yerini bellekte depolayarak zorlu koşullarda güven katar.
Saatin ikili şarj sistemi, hem kablosuz hem güneş enerjisiyle şarj etme özelliklerini destekler. 
GPS işlevleri, beş saat boyunca kablosuz olarak şarj edildikten sonra 33 saat kullanım süresi sunar.
Pil GPS desteklemeyen bir seviyeye indiğinde, saat güneş enerjisiyle şarj edilmek üzere yüksek yoğunluklu ışığa tutularak kullanılmaya devam edilebilir. Bluetooth® telefonda yüklü G-SHOCK Connected uygulamasına bağlanıldığında GPS işlevinin performansı önemli ölçüde iyileştirilebilir. Böylece rota oluşturabilir, rotalarınızı 3B haritalarda görüntüleyebilir ve bunun gibi daha birçok işlem yapabilirsiniz.
Tüm bu özellikler bir araya getirilerek gelişmiş işlevlere ve yüksek dayanıklılık gücüne sahip yepyeni bir G-SHOCK modeli oluşturulmuştur.


Çok Satanlar