Türkiye Yetkili Satıcısı

Casio Protrek Erkek Kol Saati PRT-B50FE-3DR

Analog / Dijital  Ekran Tipi / Yuvarlak  Kadran Şekli / Quartz  Mekanizma / 10 ATM  Su Geçirmez

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Gündüz Saat Casio saatleri yetkili satıcısıdır. Ersa Saat resmi distrübitör garanti belgesi ( 2 yıl ), faturası, orijinal kutusu ve tüm evrakları ile birlikte gönderilir.
Whatsapp Destek

0532 792 60 26
Haftaiçi 09:30-18:00

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar
Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

PRO TREK, teknolojinin en seçkin avantajlarını bir arada sunuyor. Yenilikçi tasarımları sayesinde tırmanış, doğa yürüyüşü, kamp ve diğer doğa sporu tutkunları PRO TREK saatleri tercih ediyor. Üstün kullanım kolaylığı sunmayı amaçlayan yeni PRT-B50 Serisi, PRO TREK Connected uygulamasını çalıştıran akıllı telefonlarla veri iletişimine olanak tanıyan Bluetooth® özelliğine sahip.
Dört Sensörlü kompakt sistemde pusula, yükseklik/barometre ve sıcaklık ölçüm özellikleri ile adım sayınızı takip eden bir ivmeölçer barındıran küçük sensörler kullanılıyor. Kalori hesaplamalarında adım sayısı ve yükseklik bilgilerinden de yararlanılıyor, bu sayede artış ve düşüşler göz önünde bulunduruluyor. Uygulama, yakılan kalori değerlerini kaydediyor. Uygulama, saatin ölçtüğü yükseklik verilerini ve akıllı telefondaki GPS tarafından sağlanan rota bilgilerini otomatik olarak kaydediyor. Trekking Log özelliği ile rotanızda yükseklik noktalarını manuel olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, saat düğmelerini kullanarak mevcut konumunuzu belleğe kaydedebilirsiniz. Konum değiştirdiğinizde Konum Göstergesi kayıtlı konumun yönünü belirtir ve kayıtlı konumla aradaki mesafeyi gösterir. Bu sayede iki konum arasındaki ilişki daha kolay belirlenebilir; bu da doğa sporları için vazgeçilmez bir özelliktir.
Akıllı telefon bağlantısı ayarların yapılandırılmasını kolaylaştırır ve Otomatik Zaman Ayarı sayesinde nerede olursanız olun zaman ayarlarınız her zaman doğru olur.
Saat, ayrıca akıllı telefondaki GPS özelliğini kullanarak yükseklik bilgilerini alarak kendi yükseklik değerlerini otomatik olarak düzeltecek şekilde de yapılandırılabilir. Saat telefona bağlandığında, geçerli konumunuzun gün doğumu ve gün batımı saatlerini hesaplamak için kullanılan enlem ve boylam bilgilerini de alır.
Modları ayrı ayrı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu sayede yalnızca ihtiyaç duyduğunuz modları görürsünüz. Dilerseniz modların ihtiyaç duyduğunuz şekle göre hangi sırayla gösterileceğini de belirleyebilirsiniz.
Saatin hafif ve sert cam elyaflı silikondan yapılmış arka kapağı, kordon ile gövdeyi bütünleştiren kulplara şıklık katar.
Düğme koruyucuları, işlem hatalarına karşı koruma sağlar ve gövde, sert doğa koşullarında sorunsuz kullanım için sağlamlaştırılmıştır. Bunlar, her türlü koşulda sorunsuz kullanım için vazgeçilmez özelliklerdir.
Arap rakamlarına sahip geniş kadran, kolay ve hızlı okunabilirlik sağlar. Kadranın büyük döner çerçevesi, doğa tutkunlarına layık, çarpıcı bir tasarım sunar. Mevcut yönünüzü belirten görüş yönü göstergesi, doğadan ilham alan ve sportif tasarımın altını çizen metal parçalardan oluşur.
Üretan kordonun 3D dokusu, kordon halkasının yerinden kaymasını önler. Bu, saati doğa aktivitelerinde kullanıma uygun hale getiren bir başka özelliktir. PRT-B50FE, kordona geçirebileceğiniz yedek kumaş kordonla birlikte sunulur.
Yeni PRT-B50, sunduğu akıllı telefonla Bluetooth® bağlantısı imkanı ve özelleştirilebilir modları sayesinde doğa aktiviteleri için mükemmel bir seçimdir.


Çok Satanlar