Diesel Saat

Yeni
6.072,00 TL
Yeni
2.648,00 TL
Yeni
2.648,00 TL
Yeni
2.648,00 TL
Yeni
5.696,00 TL
Yeni
6.104,00 TL
Yeni
5.880,00 TL

Diesel Saat
 

Diesel Saatler Hakkında

Modellerini farklı kılan, orantısız nerdeyse benzersiz tasarımlarıdır. Kesinlikle dikkat çekici göz alıcı. Gerçek deri kayışlar, iddalı renklerden oluşan kasa ve kordonları, yüksek üretim kalitesi ile birleşince başarı ortaya çıkıyor.

Diesel markası 1978 yılında İtalya’da başladı. Özellikle moda markası olarak dünya çapında çok yüksek bir imaj yakaladı. Günlük giyim anlamına gelen Diesel markası, tarzını ve felsefesini kol saatlerine başarılı bir şekilde yansıtmıştır. Cesur, havalı ve iaddalı olmayı sevenlerin ilk tercihleri arasında olması kaçınılmaz.

Diesel Erkek Saat Modası

Koleksiyonu ağırlıkta Diesel erkek saatleri oluşturmaktadır. Moda markası, şirketin modaya uygun yaşam tarzı felsefesini aksesuar tarzı üretilen kol saatlerine aktarıyor. Özel modeller, "Only the Brave" serisi gibi 50 mm üzeri büyük gövdeli tasarımlarda, kronometre ve çift zaman işlevi özelliği mevcut. Tamamı su geçirmez olan ve büyük olmasına rağmen ergonomik dizaynları sayesinde bileğe rahatsızlık vermeden kullanıma olanak tanır.

Diesel Kol Saati Fiyatları

Gündüz saat markanın yetkili satısıdır, Diesel saat koleksiyonunu, kaliteli ve yüksek hizmet anlayışıyla satın alma imkanı sunuyor…