1.200,00 TL 600,00 TL (%50)
1.210,00 TL 605,00 TL (%50)

Escape Saat

Escape Saat

Değişen teknoloji ve modern hayatın şartları teknolojinin insan hayatında sarsılmaz bir nokta edinmesini sağlamıştır. Bu nedenle telefonların ve diğer teknolojik aletlerin saati öğrenmek için kullanılması da yaygınlaşmıştır. Ancak bu kullanım şekli, beraberinde birçok zararı da getirmektedir. Saati öğrenmek için hızla cebinizden telefonunuzu çıkartmak hem bir zaman kaybı yaratırken hem de pratik olma çabası içinde olası kazalarla sonuçlanabilir. Aceleniz olduğu bir anda saniyeler içinde bileğinize atılan bir bakış, telefonunuzu çıkartmaktan çok daha kolay olacaktır. Kol saatleri sadece pratiklik değil, aynı zamanda estetik açısından da tüm rakiplerini geçerler. Zamanı öğrenmek için kol saatinden başka bir şeyin kullanılması, profesyonel olmayan bir duruş sergilemenize sebep olur. Kol saatlerinin on yıllardır lüks ve prestijli bir yaşam tarzı benimsemiş bireyler tarafından kullanılması, başarının bir sembolü haline gelmesini sağlamıştır.

Escape saat modelleri, başarı ve prestiji lük tasarımlarla sizlere sunar. Kol saatlerinin hayatınıza katacağı tüm faydalardan anında yararlanmaya başlamanız için bu sayfada çeşitli model seçeneklerine yer verilmiştir.

Üst Düzey Kalite İçin Escape Saat

Markanın, son zamanların trendlerine ve tercih edilen tasarımlara göre sürekli olarak genişleyen ve yenilenen bir ürün portföyü vardır. Bu ürün portföyü her tarzdan, yaştan ve yaşamdan insanın dikkatini çeken unsurlar içerir. Kordon rengi, tipi, saatin arka planının rengi gibi özellikleri, kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz farklılıklar içerir.

Alanında uzman çalışanlardan oluşan profesyonel ekiplerin oluşturduğu bu tasarımlar, özenle hazırlanmış bir iç mekanizmaya sahiptir. Teknik detayların hazırlanmasında kullanılan kaliteli malzeme seçimi ve saatin mekanik harikası sağlamlığını garantileyen özelliklerindendir. Bu dayanıklılığı sayesinde, Escape saat modelleri, geleceğe yönelik bir yatırım olarak da değerlendirilebilir. Uzun yıllar severek kullanabileceğiniz, şıklığını günlük hayatınızda ve özel anlarınızda taşıyabileceğiniz bir aksesuar olabilir.

Bu sayfada yer alan Escape saat modelleri, sizlere Gündüzsaat olarak hazırladığımız konforlu alışveriş süreciyle sunulur. Sitemiz sayesinde, evinizin konforundan ayrılmadan istediğiniz modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aldığınız saatler, garanti belgesi, faturası ve orijinal saat kutusu ile evinize kadar gönderilir. Escape farkıyla sunulan saat modelleri arasından tercihinizi yapıp, internet üzerinden alışverişinizi hızla tamamlayabilirsiniz.