Lacoste Saat


Lacoste Saat
 

Lacoste Saatler

1933 yılında Rene Lacoste ve Andre Giller spor ürünler üreten ticari bir şirket kurmak için yola çıktı. Marka golf ve tenis oyuncuları için örme gömlek yaparak başladı. Tenis maçları için üretilen, hareket yeneteğini sınırlamayan, terletmeyen tasarımlar, günümüzdeki Lacoste Polo tişörtü yaratmıştır. Rene Lacoste un takma adı timsahtı. Tişörtler üzerine işlenen timsah, günümüz en tanınan logosu haline geldi.

Benzersiz Lacoste bayan saat ve Lacoste erkek saat kreasyonlarının bir tasarım öğesi olduğunu söylemeye gerek yok. Koleksiyonlarında "Capbreton", "Moon" veya "Motion" gibi isimlere ayırmış. Büyüleyici şıklığı, trendlere önem veren, zarif ve çekici aksesuarlar takanlara ilham oluyor. Lacoste etkileyici moda aksesuarları, spor ve oyunlar için kullanışlı saatler üretir.

Yüksek marka prestijine sahip. Kaliteden ödün vermeyen zevkle kullanılabilecek tasarımlar oldukça kullanışlı. Saatler günlük kullanım şartlarında sudan etkilenmeyecek kalitede üretilmiş. Kullanılan materyaller kesinlikle cilde zarar vermez.

24 saat hizmet veren, Lacoste saat yetkili online satış sitesi, gunduzsaat.com.tr den güvenle satın alın. Üstelik kargo ücreti ödemeden...