Momentus Saat

img Momentus Kadın Saatleri
img Momentus Erkek Saatleri
Momentus Saat
 

Momentus Saat Hakkında

25 yıldır saat tutkunlarına en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. Modeller arasında tercihi yaparak kişiliğinizi en doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Momentus saatler özel olarak tasarlanıyor ve her stile uygun olması ön planda tutuluyor.

Momentus erkek saatleri, deri kayışlı, ince klasik tasarımlar hiçbir zaman güncelliğini yitirmedi. Spor modelleri ise büyük gövdeli ve farklı renklerde. Kronometre ve takvim özelliği birçok üründe mevcut. TIMEMASTER koleksiyonu, markanın en dikkat çekeni. Nostalji görünümü, bombeli kristal camları ve kasa ve bilezik arasındaki şık bağlantı tasarımı oldukça dikkat çekici.

Momentus saat bayan modelleri, oldukça şık ve dikkat çekici. 36 ila 40 mm arası kasa çapları daha çok tercih edilmekte. Hasır kordonlar, renkli deri kayışlar, rose gold, altın rengi veya çelik. Birbirinden eşsiz ve farklı özgün tasarımlar arasında tercih yapabilirsiniz.

Garanti sertifikası ve gösterişli orijinal kutusu ile mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Gündüz Saat markanın üretime başladığından beri, yetkili satıcısıdır. Güvenle satın alın...