Quantum Saat

Quantum Saat

QUANTUM SAAT MODELLERİ

Yenilikçi ve benzersiz modelleri, büyük gövde yapıları ile Quantum saatlerinin çok dikkat çekici olacağı kesin.
Otomatik Safir
17.029,00 TL 12.771,75 TL
Yeni
8.299,00 TL 6.224,25 TL
Otomatik Safir
12.079,00 TL 9.059,25 TL
Otomatik
10.909,00 TL 8.181,75 TL

Quantum Saat
 

Quantum Saat Modelleri

1995 yılında, Japon bir dalgıç tarafından tasarlanan ilk koleksiyonu Barracuda ile başlangıç yaptı. 1997 yılında ise uluslararası pazarlara açılan marka, günümüzde de hızla büyümeye devam ediyor. Farklı tasarımları ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Makinesi görünebilen iskelet tasarım otomatik saatler markanın önem verdiği modeller. Tasarımlarında dikkat çeken trend renkler, spor detaylar, iddialı büyük gövdeli sportif ürünler bulunuyor. Tasarımlarını başka bir markada görebilmeniz mümkün değil. Sağladığı bu başarı sayesinde birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Quantum Erkek Saat Koleksiyonu

Quantum Erkek Saat modelleri yeni bir stil arayanlar için farklı seçenekler sunar. Yenilikçi tasarımları ve uygunluğu sayesinde yıllar boyunca piyasada üst sıralarda yer alıp dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir. Modellerinde çok farklı tarzlarda saatler bulunmaktadır. Bu da markanın çok yönlülüğünü göstermektedir. Bu sebepten yönlülüğü sayesinde inceleyen çoğu tüketici tarafından beğenilmiş ve kısa sürede dünya çapında popülerleşmiştir. Makineleri Japon üretimidir. Kronometre özelliği bulunan spor tasarımlı modellerin yanısıra, daha sade tasarımlı msaatlerde ise sadece takvim özelliği bulunuyor. Arka kapakları kılavuzlu olması sayesinde, suya dayanımı oldukça fazladır. Genellikle 10 ATM basınca dayanıklı üretiliyor. Milli dalış sporcumuz Yasemin Dalkılıç markaya sponsor olduktan sonra, markanın Barracuda serisi dalgıçlar arasında çok popüler olmuştur. Kasaların üretim malzemesi, daha kaliteli, mat parlak kaplama sağlayan 316L çelikten üretilmiştir. Ayrıca titanyum gövdeli, anti reflektif ve safir camlı ve kelebek tokaların kullanıldığı zengin bir koleksiyona sahip.Tüm bu malzemeler Quantum saat teasarımcıları tarafından özenle seçilmiştir.

Quantum Saat Fiyatları

Emsal birçok markaya göre daha uygun satılmaktadır, bu markanın satışları açısından bir adım önde olmasını sağlar. Fiyat skalası diğer markalara göre daha uygun olmasına rağmen, kalitesinde veya kullanılan materyalinden herhangi bir ödün vermemiştir. Gündüz Saat güvencesi ile aynı gün kargo ve stoktan hızlı teslimat. Quantum 1997 yılında ilk kadın saatini piyasaya sürmüştür. Quantum kadın saat modellerinin yenilikçi tasarımları, modayı yakından takip eden bayanların tercihi olmuştur. Güncellenen modelleri mağazamız stoklarında bulabilirsiniz.

Gündüz Saat Quantum markasının yetkili satıcısıdır. Sayfalarımızda gördüğünüz modeller gerçek stoklardır. Aynı gün kargo avantajıyla, satın aldığınız ürüne hızla sahip olabilirsiniz. Yüzlerce modelin sunulduğu sitemizde, hızlı ve ücretsiz kargo ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Vade farksız taksitlendirme veya havale ile ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.