Reebok Saat

Reebok saat

REEBOK SAAT MODELLERİ

Reebok markasının ruhunu ve mirasını sportif, fonksiyonel ve modaya uygun saatlerle yansıtıyor.


Reebok Saat
 

Reebok Saat Hakkında

Reebok Saat koleksiyonu bileğinize zindelik getiriyor. Koleksiyon, spor tutkunları, spor severler ve aktif bir yaşam tarzı olan tüm insanlar için tasarlanmış klasik ve trend odaklı modelleri birleştiriyor. Reebok markasının ruhunu ve mirasını sportif, fonksiyonel ve modaya uygun saatlerle yansıtıyor.

Antremanınızda kullanabileceğiniz gösterişli bir saat arıyorsanız, en uygun fiyatları ile rakipsiz. Hafif, rahat, kolunuza uyumlu, okuması kolay ekranlar, sert aktivitelerde, antremanlara dayanabilecek, darbelerden etkilenmeyen ABS plastikten üretilmiştir. Her zaman Reebok DNA ile uyumlu olan koleksiyon, spor yaşam tarzı ve sokak stili trendlerinin beklenmedik ve yaratıcı yorumlarıyla şaşırtıyor.

Koleksiyonun büyük bir kısmı dijital saatlerden oluşuyor. Alarm, kronometre sayacı, geri sayım, aydınlatma ve su geçirmez olmaları ortak özellikleri. Yüksek kaliteli silikon kayış yumuşak kadifemsi bir his verir. Reebok Final modeli, bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulaması sayesinde, kalori ölçümü, kalp atış hızı, yürüyüş hızınızı kontrol edebiliyorsunuz.