Swatch
Türkiye Yetkili Satıcısı

Swatch Suvt100 Touch Zero One

685,00 TL 582,25 TL
(%15)
Destek > 9:30'dan 18:00'e

Swatch Suvt100 EARTHZERO Bluetooth Bağlantılı Dijital Kol Saati. İsviçre Üretimi. Ücretsiz Mobil Aplikasyonunu Telefonuna İndir Aksiyonuna Eşlik Etsin ve Hareketlerinin Kaydını Tutsun. Adımlarınızı Alkışlarınızı Topa Vuruş Sayı ve Kuvvetinizi sayıyor.
Gündüz Saat Swatch Saatleri Resmi Satıcısıdır. Tüm Swatch modelleri 2 yıl garantilidir. The Swatch Group hologram bandrollü garanti belgesi, faturası, Swatch orjinal kutusu ve tüm evrakları ile eksiksiz gönderilir.
Whatsapp Destek

0532 792 60 26
Haftaiçi 09:30-18:00 arası

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar verilen
siparişler Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Resmi Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

Swatch Suvt100 Dijital Kol Saati

Kolunuzda Swatch kalitesinde, eğlencesinde ve şıklığında bir saat var, ve bu kez bir de ADIMLARINIZI, ALKIŞLARINIZI, TOPA VURUŞ SAYI VE KUVVETİNİZİ sayıyor, ANTRENÖRLERİ ile sizi motive ediyor ve elbette ki ZAMANı, en doğru şekilde gösteriyor.

Swatch Suvt100, Yani, yepyeni Swatch Touch Zero One beş Farklı Dünya'yı bir araya topluyor: TOPA VURUŞ, ALKIŞ, ADIM, ANTRENÖR, ZAMAN.

TOPA VURUŞ: Saatinin içinde bulunan alıcı, maç boyunca tüm vuruşları sayacak ve vuruş kuvvetini ölçecek.

ALKIŞ: Saatinin ekranı, alkış sayının toplamını ve de alkış kuvvetinin 01 ile 99 arasındaki puanlamasını gösteriyor.

ADIM: Touch Zero One, adımlarını, yaktığın kaloriyi, kat ettiğin mesafeyi ve de aktiviten için harcadığın toplam zamanı sayıyor – hepsi bileğinde! Aktivitenin grafiksel özeti için aplikasyona bağlan: Yürürken kaç adım attın, koşarken kaç? Toplamda kaç kalori harcadın? Bu ay (31 gün boyunca) attığın adım sayısı neydi? Saatinin ekranından, mil ya da kilometre olarak günlük hedefler belirlemeyi de unutma!

ANTRENÖR: Hedefine yaklaştıkça ekrandaki dondurma büyüyecek; aplikasyon üzerinden de 3 farklı antrenörden birini seçebilirsin: TEMBEL ADAM, SERT ÇOCUK ya da SÜPER KAHRAMAN

 

ZAMAN: Aynı diğer Touch modelleri gibi, zaman 1, zaman 2, tarih, alarm, kronometre (süreölçer) ve zaman tutucu.

 

Swatch Suvt100, Ücretsiz mobil aplikasyonunu telefonuna indir, saatin aksiyonuna eşlik etsin ve hareketlerinin kaydını tutsun.

Kullanım kılavuzunu inceleyin.


Çok Satanlar