Türkiye Yetkili Satıcısı

Swatch Sistem51 Irony Otomatik Kol Saati Yis418mb

Analog  Ekran Tipi / Yuvarlak  Kadran Şekli / Otomatik  Mekanizma / 3 ATM  Su Geçirmez
3.845,00 TL Taksit Seçenekleri
3.845,00 TL
Swatch SISTEM MECHE YIS418MB, %100 İsviçre Yapımı , Otomatik Kurmalı Mekanizma Pil Yok , 90 Saat Güç Rezervi , İleri Teknoloji ve Dakiklik +/- 10 sn/gün , 3Hz (saatte 21’600 titreşim) , 51 Parça - 5 Modül - 1 Vida , Paslanmaz Çelik Gövde , Hasır Çelik Bi
Gündüz Saat Swatch Saatleri Resmi Satıcısıdır. The Swatch Group hologram bandrollü garanti sertifikası ( 2 yıl ), faturası, orijinal kutusu ve tüm evrakları ile eksiksiz gönderilir.

Gerçek Stok

Teşhir olmayan
Ürünler!

Ücretsiz Kargo

Saat 15:00 'e kadar
Aynı Gün Kargoda

Orijinal Ürün

Yetkili Satıcı
Distribütör garantisi

Kolay İade Değişim

14 gün içinde
değişim veya iade hakkı

Swatch Yıs418mb SISTEM NECHE Sistem51 Kol Saati

 

SISTEM51 koleksiyonları pile ihtiyaç duymuyor - enerjisini onu bileğine takan insandan alıyor. Bileğinin her hareketi rotoru hareket ettiriyor ve saati kuruyor. Böylece, 'otomatik' ya da 'kendiliğinden kurulan' mekanizmaya sahip bir saat oluyor. Uzun süre dinlenmeye bırakıldığında bile, istisnai bir şekilde, tam 90 saat gücünü koruyor ve hareketine devam ediyor.

Tek bir merkezi vida, 90 saatlik güç rezervi, 17 patent ve toplam sadece 51 parça ile donatılan yeni sezon SISTEM51 IRONY koleksiyonu, sadece otomatik saat isteyenler için değil, aynı zamanda modern Swatch stili ile harmanlanmış klasik tasarıma ve kusursuzluğa değer verenler için üretildi.