UPwatch Saat

UpWatch Saat
 

UP Watch Saat Özellikleri

Dokunmatik ekranlı saatleri 2013 yılında ülkemizde satışa sundu. Alışkanlıkları yeni teknolojiyle sürdürmenize olanak tanıyan UpWatch, çok özel tasarımlarıyla modaya yön veriyor. Günümüzde kol saatleri görünüş itibariyle biraz değişime uğrasa da aynı özellikleri taşıyor. UpWatch da bu değişime ayak uyduran başlıca markalardan biri olmayı başarmıştır. Türkiye'nin en renkli markası olmayı hedefleyen UpWatch, kendine özgü modellere sahiptir. Koleksiyon dijital saat modellerinden oluşmakta.

UP Watch EDGE

Altıgen tasarımlı seri, mat ve parlak çelik, rose gold, siyah ve farklı renk seçenekleri ile 2 kasa boyu ile üretilmekte. Saat göstergesinin yanısıra, ekrarna dokunarak takvimi seçebiliyoruz. Ayaralama işlemleride dokunarak yapılmakta. UP Watch GOLD renkleri tüm serilerinde ve farklı kasa tasarımları ile görebiliyorsunuz.

UpWatch saatler, çok uygun fiyatlarıyla en iyi seçenekleri sunar. Gündüz Saat güvencesi ve farklı ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo. Geniş ürün seçenekleri ile beğendiğiniz saate hemen sahip olun.