Welder Moody Saat

Welder Moody Saat

WELDER MOODY SAATLERİ

Photochromic camı ışığın açısına göre renk değiştiren saatler oldukça havalı ve dikkat çekici.

Welder Moody Saat
 

Welder Saat

Welder Moody saat cesur İtalyan tasarımıyla ve kendine özgü tarzıyla ayrışıyor. Renk değişitiren photochromic cam en önemli özelliği. Mercek üzerindeki özel kaplama, baktığınız açıya bağlı olarak, kristalin belirli renkleri alması gibi ışığı kırar. Diğer en önemli farkı ise, ayar kolu ve butonların sol tarafta konumlandırılmış olması.

Welder Saat Erkek Modelleri 

42 mm ile 47 mm kasa çapları ve renk alternatifleri sunuyor. Ağırlıkta çelik hasır örgü modelleri ile yaygınlaştı. Kauçuk, deri ve alüminyum kordonlar arasında seçim yapabilirsiniz. Kadranda 24 H göstergesi bulunan ve sağ tarafında butonlu modeller biraz daha sportif bir tasarıma sahip. Düz kadranlılarda ise sadece takvim penceresi bulunmakta. Erkek koleksiyonunda kasa kalınlığı daha ince bir alternatif olarak Slim serisi bulunuyor.

Welder Bayan Saat

Kasa çapları 36 mm den 42 mm e kadar, kordonları ise yine çoğunlukta hasır bilezik şeklinde Deri kayış ve oldukça hafif alüminyumdan oluşuyor. Bezellerinde taş olan modeller ise spor görünüm ile abiye tasarımı harmanlamış. Kalın baklalı çelik kordon spor görünümü destekliyor. Çelik, rose gold, altın rengi ve çift renk kordon seçeneklerinin yanısıra, renkli kauçuk kayışlı modellerde koleksiyona eklenmiş. Welder slim koleksiyonu, diğer modellerin sunduğu tüm özellikleri ince kasa yapısı birleştirmiş.

Welder Saat Fiyatları

Modele göre farklılık göstersede, kullanılan malzeme kalitesi, detaylı işçilik karşısında oldukça ulaşılabilir perakende fiyatlarında satılmakta. Tüm modellerin arka kapakları su geçirmezlik konusunda sorunsuz olması için vidalı kapak sistemi kullanılmış. Hiçbir detaydan kaçılmamış ve ödün verilmemiş.

Welder Watch Space Koleksiyonu, aliminyum modelleri ile çok hafif ve kullanışlı. Çarpıcı pastel renkler oldukça alımlı. Slim koleksiyonu ise daha ince kasa yapısı ile Welder hissini sunuyor.

Gündüz Saat Welder Moody saatleri yetkili satıcısıdır. Ücretsiz kargo ve vade farksız taksit imkanlarını kaçırmayın !