320,00 TL 272,00 TL (%15)
240,00 TL 204,00 TL (%15)
230,00 TL 195,50 TL (%15)

Xonix Çocuk Saat

Xonix Çocuk Saat

Çocukların gelişim sürecinde sağlıklı bir zaman kavramına sahip olması oldukça önemlidir. Zamanı anlama, kullanma ve planlama yeteneği, ileriki yıllarda yaşayacağı deneyimler üzerine direkt bir etkiye sahiptir. Akademik başarıları olduğu kadar sosyal hayattaki başarıları da küçük yaşlarda geliştirecekleri sağlıklı alışkanlıklardan etkilenecektir.

Xonix çocuk saatleri, minikler için tasarlanan canlı renkleri ve göz alıcı modelleri ile dünya genelinde sevilerek kullanılan ürünlerdir. Xonix, çocukların cildinin yetişkinlere oranla daha hassas olduğunu bilen ve üretim sürecini buna uygun olarak düzenleyen bir markadır. Cilt üzerinde herhangi bir kızarıklık ya da kaşıntı oluşturulmaması için kullanılan malzemeler sürekli olarak test edilir. Üretim aşamaları alanında uzman çalışanlardan oluşan ekipler tarafından denetlenir. Sonunda çocukların sağlıkla ve mutlulukla giyebileceği kol saatleri oluşturulur.

Çocuklar İçin Saat Seçerken Dikkat Edecekler

Çocuklar, gelişim süreçlerinde hiç bitmeyen meraklarından kaynaklanan bir hareketliliğe sahiptir. Taşıyacakları kol saatlerin bu hareketliliğe dayanabilmesi ve ayak uydurabilmesi için sağlam olması gerekir. Xonix çocuk saat modelleri, özenle hazırlanan iç mekanizması ve dış tasarım özellikleri ile oldukça dayanıklıdır. Çocuklar, bu saatleri korkmadan, özgürce taşıyabilir. Konforlu giyim süreci sayesinde hiçbir rahatsızlık duymazlar.

Günün sonunda o kol saatini takacak ve sürekli olarak taşıyacak kişinin çocuklar olduğunu unutmamak gerekir. Eğer çocuğunuza bir hediye olarak saat alıyorsanız seçim sürecinde sevdiği renkleri ve beğenebileceği tasarımları göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer saat hediye değilse, alışveriş sürecine çocuğunuzu da katabilirsiniz! İstedikleri modelleri seçmelerine izin vererek çocukların sağlıklı alışkanlıklar kazanmasını teşvik edebilirsiniz. Kendi seçtikleri ürünleri daha büyük bir zevkle ve hevesle taşıyacaklarından bu yararlı aksesuarı düzenli olarak takma ihtimalleri de artacaktır. Ayrıca bu süreçte birlikte karar vererek alışverişi, geçireceğiniz kaliteli bir zaman haline de getirebilirsiniz.

Gündüzsaat olarak çocuklar için özenle tasarlanmış yüksek kaliteye ve dikkat çekici tasarımlara sahip ürünlerden oluşan bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Xonix çocuk saat modellerinin hepsine bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çocukların hayat boyu faydasını görebileceği sağlıklı bir alışkanlığın ilk adımını atabilirsiniz. Gündüzsaat alışveriş konforuyla seçtiğiniz saat modeline sahip olabilirsiniz.

Xonix Çocuk Saat Modelleri Fiyatları Nedir?

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış Xonix saat modelleri, 150- 300 TL aralığında değişir.

Xonix Çocuk Saatlerinin Kaç Yıl Garantisi Bulunmaktadır?

İki sene garanti süresi vardır.

Xonix Çocuk Saatleri Orijinal Mi?

Gündüzsaat olarak sizlere sunduğumuz bu ürün portföyünde yer alan ürünler, Xonix markasının orijinal saatleridir.